טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

Switch רשתות מחשוב ומוצרי תקשורת – המדריך לרכישת

switch - סוויץ

מעוניינים לפתח ולייעל את הדרך בה מוצרי החשמל או הרשת מחוברים כיום בעסק? אנו מתמחים בשיווק מגוון מותגי Switch מוצרי חשמל רבים מחוברים לרשתות הארגוניות באמצעות מתקן המכונה "סוויטץ'". אם שאלתם עצמכם כמה עולה המוצר כדאי לדעת שכאשר בוחרים Switch מחיר אינו הפרמטר העיקרי אותו אמורים לבחון, אלא מהי כמות החיבורים שנרצה לחבר למכשיר ובאיזה מהירות הוא יכול להעביר את המידע המועבר בו. אם אינכם בקיאים בתחום בוודאי תשאלו – מהו סוויטץ'?

מה זה Switch

מתקן זה מאפשר לחבר בעת ובעונה אחת מספר חיבורים כאשר המכשיר מעניק לכל אחת כתובת פרטית ברשת, אם מדובר ברשת פנימית או בארגונית. המתקן מחובר באמצעות חיבור אחד ומפצל אותו לכל המכשירים הקיימים המחוברים אליו. ממש כמו שאתם משתמשים במפצל חשמלי על מנת לחבר לשקע חשמלי אחד מגוון מוצרים באמצעות מפצל המוסיף שקעים חדשים לחלל אחד.

למי זה מתאים?

לאחר שנים של שיווק Switch רשת מוצרי חשמל רבים גילו כי אנו מובילים את התחום ומסוגלים לייעץ האם אתם זקוקים לסוויטץ' שיפצל את הרשת באופן פיזי או אולי לראוטר, חוטי או אלחוטי, שיאפשר חיבור אף הוא של מספר מכשירים במקביל, חלקם גם ללא כל שימוש בכבלי רשת. מדוע תרצו לחבר את המכשירים לפעמים באופן אלחוטי? אם מדובר במכשירים המרוחקים זה מזה פריסה של קווי רשת עשויה לייקר את מחיר ההתחברות וגם ליצור פגם אסתטי במידה והמוצרים אינם צמודים לקיר או מוטמנים מתחת לרצפה.

ולמי דווקא מתאים סוויטץ'?

כאשר מדובר בכמות גדולה של חיבורים פעמים רבות תעדיפו דווקא להשתמש בסוויטץ' אליו כל המכשירים מחוברים במקביל. בצורה זו גם ניתן לנהל במקום אחד את ההגדרות של אותם חיבורים וליצור מרכז ראשי אחד בכל חדר או חלל המנהל את חיבורי הרשת ממנו לכל המכשירים המחוברים אליו.

דברו עם היועצים המומחים שלנו וגלו מה המחיר של Switch או של כל ציוד נוסף שתרצו להוסיף לרשת שלכם. אנו שמחים לחלוק מניסיוננו ולמצוא את הפתרון האולטימטיבי לכל אתגרי הרשת הארגונית ומערכות המחשוב בה.

התקשרו אלינו למספר 09-9566908 ונשמח להגיע לפגישת יעוץ לשדרוג מערכות המחשוב בארגון

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן