טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

שימוש בנתב אלחוטי נייד

שימוש בנתב אלחוטי נייד - תמונה מייצגת

קשה להאמין, אך גם בימינו, בו גישה לאינטרנט קלה מאי פעם, וניתן להתחבר לרשת מכל מקום, עדיין ישנם מקרים בהם יש צורך בנתב אלחוטי. בין אם מדובר באנשים העובדים עם לפטופ ואין להם גישה לאינטרנט בכל רגע נתון, מטיילים, חיילים המשרתים בשטח, אנשים הזקוקים לחיבור זמני לרשת לפני שמסדרים סידור קבוע וכדומה. אם אתם מחפשים פתרון אינטרנט נייד, ייתכן שזהו המענה לצורכיכם. אך אם אתם שואלים את עצמכם – מה זה נתב אלחוטי נייד בכלל? הישענו אחורה, כי זהו המאמר עבורכם.

מהו נתב אלחוטי נייד?

נתב אלחוטי נקרא גם ראוטר נייד, מדובר על מכשיר נייד קטן ואלחוטי המאפשר גלישה באינטרנט במהירות גבוהה ומכל מקום, מבלי צורך לחפש אחר רשתות Wi-Fi זמינות או לזלול את חבילת האינטרנט של הסמרטפון שלכם. השימוש קל ופשוט, כל שיש לעשות הוא לרכוש את הנתב ולחבר אליו כרטיס סים, לאחר מכן ניתן לגלוש בנחת.

למה חשוב לשים לב כאשר רוכשים נתב אלחוטי?

ישנם מספר פרמטרים המסייעים בבחירת נתב אלחוטי מומלץ – ראשית כל המחיר – יש מכשירים שיעלו עשרות שקלים בודדים, עשוי להיות מפתה לרכוש אותם אך לרוב איכותם תהיה בהתאם. מאידך יש מכשירים שיעלו קרוב לאלף שקלים, אך לא בהכרח יש הצדקה להוציא סכום כזה, היות שישנם מכשירים זולים יותר שנותנים תוצאות מוצלחות, ויש לבדוק את המכשיר בהקשר לצרכים הספציפיים שלכם. שנית יש לבדוק את זמן הטעינה, את משך השימוש במכשיר אחר כך והאם יש אפשרות להטעין את המכשיר ולגלוש דרכו בו זמנית. נתון נוסף וחשוב במיוחד שיש להתחשב בו הוא מהירות הגלישה, הכוללת מהירות הורדה ומהירות העלאה, לרוב הדגמים החדשים מציעים מהירויות גלישה גבוהות להפליא, אך לדגמים שונים יש מהירויות שונות וכדאי לבדוק אם המהירויות מתאימות לכם. אם אתם מתכננים לחבר לנתב האלחוטי יותר ממכשיר אחד בו זמנית (למשל סמרטפון, לפטופ, טאבלט או מכשירים נוספים) יש לבדוק כי המכשיר תומך בכך. וכמובן למי שחשוב – לשים לב שהאריזה אלגנטית וקומפקטית.

מתעניינים ברכישת נתב אלחוטי? יש לכם שאלות נוספות? פנו אלינו דרך האתר או דרך הטלפון 09-9566908

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן