טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

מרכזיות IP

מאמרים ומדריכים

מרכזיות IP: המדריך לעסקים

עולם התקשורת ובתוכו התקשורת הפרטית יחד עם התקשורת העסקית, נמצאים במרדף מתמיד אחר פתרונות הטכנולוגיה המתקדמים ביותר ולמעשה אחר עוד ועוד פתרונות תקשורת אשר יביאו לייעול במערכות התקשורת הקיימות.

 

נדמה כי אחד מפתרונות התקשורת המתקדמים שהביא עימו עידן המחשבים והאינטרנט הוא טלפוניית IP אשר מאפשרת את קיומן של מרכזיות IP מתקדמות אשר מחליפות בעוד ועוד ארגונים, עסקים, חברות וגם בתים פרטיים את המרכזיות המיושנות יותר.

 

לפני כניסתן של מרכזיות IP לשימוש, המרכזיות המוכרות לנו היו אילו הפועלות תוך שיתוף וקישור של מספר קווי טלפון אך מכיוון שכיום לא מעט מן הפעילויות והעבודה של עסקים וחברות מתבססים על האינטרנט ועל רשת מחשבים, זה רק מתבקש כי גם מרכזיות הטלפון יעברו ייעול ויתקדמו אל שיטות התקשורת המהירות יותר.

 

אם במגזר הפרטי שימוש בטלפוניית IP או במרכזיית IP משמעותו היכולת לבצע שיחות טלפון על גבי רשת האינטרנט, דבר אשר הופך לנפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר זה מגיע למגזר העסקי האפשרויות אשר מספקת מרכזיית IP הופכות למשמעותיות הרבה יותר. בייחוד מכיוון שעולם העסקים הופך בכל שנה ליותר ויותר גלובלי, ישנה חשיבות עצומה ליכולות התקשורת בין יבשות, דבר אשר הפך לפשוט במיוחד מאז החל השימוש במרכזיות IP.

 

מרכזיות IP מאפשרות את כל האופציות והאפשרויות שהיו קיימות גם במרכזיות ובפתרונות התקשורת הישנים יותר וגם אותן יש להתאים לצרכיו של כל עסק או חברה. גם בבחירת מרכזיית IP צריך לבחור האם יש צורך בנתב שיחות, מענה אוטומטי, שירותי פקס וכדומה אך מרכזיית ה- IP מאפשרת מעבר לאפשרויות של המרכזיות הרגילות עוד מאפיינים ואפשרויות של טכנולוגיות מתקדמות ומעבר לכך נדמה כי היתרון הגדול שלה הוא שהיא גמישה יותר וכך ניתן להתאים אותה לכל התפתחות טכנולוגית חדשה אשר תגיע בעתיד.

 

מהסיבה הזו גם לאילו המנהלים עסקים קטנים במיוחד אשר מאמינים כי בגלל גודלו של העסק אין צורך ברכישה של מרכזיית IP וכי ניתן להסתפק במרכזייה רגילה, מומלץ בכל זאת להתקדם ולהשתכלל ולהמיר את המרכזייה המיושנת במרכזיית IP אשר תוכל להתאים את עצמה לכל שירות חדש או התפתחות חדשה בעתיד ומעבר לכך, עקב היותה מבוססת על רשת מחשבים מאפשרת מעקב אמין ומסודר אחר פעילות המרכזייה מכל מקום בעולם.

 

מי שיבחר שלא להשתמש בטכנולוגיה החדשה ולרכוש במקומה מרכזייה רגילה עלול למצוא עצמו בהמשך הדרך ללא היכולת להתחבר אל דרכי התקשורת המקובלות בעולם העסקים הרחב, משום שאילו כבר כיום מבוססות ברובן על טכנולוגיית IP והדבר כנראה רק ילך ויגבר בעתיד. לכן גם לאילו שאינם משתמשים בתקשורת אינטרנט כחלק מפעילות העסק או החברה מומלץ לאמץ את השימוש במרכזיית IP שתיצור את השילוב הנכון בין שימוש בטלפון קווי או שיחות באינטרנט, מענה קולי או מענה אנושי ובכלל תדע לספק את פתרונות התקשורת החדישים ביותר וגם להתאים את עצמה לאילו שיבואו בעתיד.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פתרונות טלפוניה

בלוג תקשורת מחשבים

מרכזיות IP :קריאה נוספת

הדור הבא של מרכזיות הטלפון לעסקים - תמונה מייצגת

הדור הבא של מרכזיות הטלפון לעסקים

המאה ה-20 מאופיינת כמאה אשר עוררה שינויים בתחומים שונים והפכה את הפרדיגמה הישנה לכזו אשר...
Read More
טלפוניה שירותי תקשורת - תמונה מייצגת

טלפוניה שירותי תקשורת

גם בעידן הנוכחי מערכת הטלפוניה היא הלב הפועם בארגון, יצירת קשר עם שותפים עסקיים, לקוחות...
Read More
מרכזיות - תמונה מייצגת

מרכזיות

מרכזיות הן כלי מרכזי בהתנהלות של אינספור עסקים, מוסדות ציבוריים ואפילו בתים פרטיים בישראל. לא...
Read More
מערכות הגברת קול - תמונה מייצגת

מערכות הגברת קול

מערכות הגברת קול מורכבות ממספר פריטים שיחדיו יוצרים את התוצאה הסופית המבוקשת. בין מרכיביה של...
Read More
מרכזיה לעסקים - תמונה מייצגת

מרכזיה לעסקים

מה המשמעות של מרכזיה עבור העסק שלכם? מה היא הדרך הטובה ביותר להתקנת מרכזיה עבור...
Read More
מרכזיות טלפוניה שחובה בכל משרד - תמונה מייצגת

חובה בכל משרד

הטלפון הוא מכשיר שעשה מזמן את המעבר ממכשיר רשות למכשיר חובה. אנשים שנמצאים בעולם העסקי...
Read More
תקשורת בין משרדית - מרכזיות טלפוניה - תמונה מייצגת

תקשורת בין משרדית

רוב יומו של האדם הממוצע מורכב בדרך כלל מישיבה במשרד. אנשים מגיעים למקום העבודה בשעות...
Read More

צרו קשר

מלאו את הטופס ונהיה בקשר בהקדם – צוות המומחים שלנו כאן לרשותך

    דילוג לתוכן