טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

חוליית ההגנה

מערכות אבטחה - תמונה מייצגת

כל אחד רוצה היה לחשוב שהבית הוא המקום הבטוח שלו. שהוא יכול לנוח על זרי הדפנה בביתו ושום דבר לא יקרה לו בין הקירות של הנכס שהוא רכש בכספו. עם זאת, מספר הפריצות לבתים בישראל ממשיך לעלות בקצב מדאיג בכל שנה והמשטרה קצת מתקשה להתמודד עם המכה הזו. לכן, בוחרים רבים להתקין מערכות אבטחה ביתיות כדי לנסות ולהתמודד עם המכה.

מערכות אבטחה ביתיות הן נפוצות מאוד כיום והן מתמקדות בשימוש במחסומים אלקטרוניים, קודנים, כספות, מערכות אינטרקום וכמובן, מצלמות. מצלמות אבטחה הן הבסיס לכל מערכת אבטחה שכן הן אלו שמסוגלות להרתיע את הגנבים ובמקרים מסוימים אפילו לסייע בתפיסתם.

פורץ אשר מגיע לבית, או אפילו לעסק, ורואה מערכת מצלמות גלויה עשוי שלוותר על הפריצה לחלוטין מחשש להיתפס. יש שודדים שכלל לא שמים לב למצלמות, פורצים לבית ללא מסכות ולאחר מכן, קל מאוד למשטרה לתפוס אותם. המצלמות חייבות להיות ממוקמות בצורה נכונה שדורשת תכנון מדוקדק. המצלמות צריכות לתפוס כל סנטימטר בבית או בעסק ולהיות מול המקומות שהם עם פוטנציאל הפריצה הגבוה ביותר. ברגע הזיהוי, המצלמה מפעילה את מערכת האזעקה, שעשויה להבריח את הפורץ, ולקרוא לכוחות הביטחון על מנת שיתפסו אותו לפני שיברח.

תחרות גדולה בשוק

כאשר מחפשים מערכת מצלמות אבטחה במבצע מגלים שיש תחרות גדולה מאוד בשוק, שגורמת להורדת מחירים בכל הנוגע למכשור הרלוונטי. המכשור הוא כמובן אלחוטי ומופעל על ידי מערכת תקשורת מתקדמת. למערכת הזו יש מחיר, אך אם מחפשים בצורה נכונה, אפשר למצוא גם מבצעים אטרקטיביים והנחות גדולות.

בבירור לגבי מערכת מצלמות אבטחה מחיר ועלויות יש לקחת בחשבון גם את התכנון המקדים, גם את ההתקנה של המערכת בבית, גם את התחזוקה השוטפת וגם טיפול בתקלות. יש חברות שמעניקות שירות כולל וסביב השעון, הנותן מעטפת איכותית לבעיית האבטחה הביתית או זו של העסק.

מעוניינים לשלב בבית או בעסק שלכם מצלמות אבטחה מאיכות גבוהה? חברת לנ-טק, שפועלת בתחום מאז שנת 2001, מציעה לכם מגוון של מצלמות בהתאמה מלאה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 09-9566908

המאמר הקודםלמאמר הבא

מאמרים בנושא