טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

מערכות מצלמות אבטחה

מערכות מצלמות אבטחה

מחפשים את מצלמות האבטחה שיאפשרו לכם שליטה מוחלטת במתרחש בעסק ובסביבתו? חברת לנ-טק מקימה מערכות תקשורת ומחשוב המשמשות כתשתית יציבה להקמת מערכות מצלמות אבטחה מתקדמות.

כיום, אתם יכולים להיות בצד השני של העולם ולהיות מסוגלים לראות ברזולוציה גבוהה מה קורה בכל אחד מהלוקיישנים של הארגון שלכם, אם מדובר בסניף במספר ערים או בארגון המחולק למספר מבנים. חדר בקרה אחד מסוגל לספק לכם בזמן אמת מידע על פריצה אפשרית או לתת לכם אפשרות לראות האם העובדים שלכם באמת נשארים יעילים ומפוקסים גם כאשר אינכם במשרד.

חיבור מערכת המתחברת לרשת הקיימת או הגדרת רשת חדשה

מומחי הרשתות שלנו יכולים לחבר מערכת מצלמות אבטחה הפרושה ברחבי החברה, ולהוסיף גם מצלמות נוספות בעת הצורך, על מנת שתהיה לכם פריזמה מקיפה של 360 מעלות בכל מקום בו יכולה להתרחש פריצה לעסק או עשויה להיות תקלה שדורשת מכם פתרון מיידי. אכן, מערכת מצלמות אבטחה לא מגנה רק בפני פריצות מבחוץ אלה מאפשרת לכם להיות מוכנים תמיד במקרה שיש עשן המיתמר ממערכות ממוחשבות, קיימת דליפה זו או אחרת או דבר מה אינו כשורה.

ראייה של נץ לרבות אפשרות להניע חלק מהמצלמות

כיום, המצלמות מסוגלות לא רק לתת תמונה חדה, אלא גם לאפשר לכם להזיז את המצלמה מעלה, מטה ולצדדים על מנת שתהיה לכם שליטה מלאה בחללים בהם המצלמה מותקנת. כאשר הרשת פרושה בצורה נכונה אתם יכולים להיות מסוגלים ממקום אחד לזהות את פניהם של אורחים הנכנסים לארגון מהחנייה, לזהות את המבקרים בלובי או לראות מה מתרחש במשרד כאשר אתם נמצאים בפגישת עסקים מעבר לים.

תנו למומחים שלנו להציע לכם מגוון אפשרויות

מערכות האבטחה כיום יכולות לכלול טלוויזיה במעגל סגור המשודר לחדר הבקרה שלכם, מצלמות רשת המשדרות גם מחוץ לארגון או מעבירו מידע אך ורק ברשת סגורה – השמיים הם הגבול. תנו למומחינו להגיע אליכם ולזהות את המוקדים החשופים יותר בחלק החיצוני והפנימי של המבנה ולזהות את הנקודות שבהן כדאי להתקין מצלמות אבטחה – גלויות ונסתרות.

לקבלת יעוץ מקצועי בתחום התקנת מערכות מצלמות אבטחה פנו אלינו ללנ-טק בטל: 09-9566908

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן