טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

מערכות אבטחה ותקשורת

מערכות אבטחה ותקשורת

מחפשים דרך לשדרג את מערכות התקשורת או את אבטחת הנתונים שלכם? בלנ-טק אנו מציעים מגוון עצום של מוצרים שיהפכו את הרשת שלכם לעדכנית ומאובטחת. בין שאר המוצאים המוצעים אצלנו תמצאו מגוון רחב של מוצרים אלחוטיים מתקדמים המתחברים למערכות מאובטחות, חומרה להקמת תשתיות תקשורת ומרכזיות טלפוניה – וכל זאת באיכות שאין שניה לה ובמחירים בלתי מתפשרים.

איכות מעל לכל

מכיוון ששדרוג מערכות תקשורת מתבצע רק אחת לכמה שנים, כאשר אתם בוחרים מערכות אבטחה ותקשורת חשוב לא להתפשר ולבחור במוצרים שלא יפסיקו לעבוד אחרי שנה שנתיים. הזמן שהושקע על ידי טכנאי התקשורת שלכם, או מנהל המחשוב גם הוא משמעותי לאין ערוך, וככל שתמזערו את ההתעסקות המיותרת על מערכות התקשורת והמחשוב שלכם כך תוכלו להתייעל מבחינה אירגונית. העובדים שלכם אינם יודעים כיצד לבצע את ההתקנה? אל דאגה אנו נגיע לעזור.

שירותי התקנה על ידי טכנאי תקשורת מומחים

שירותי ההתקנה של לנ-טק כוללים שימוש במוצרים האיכותיים שלנו על ידי מומחה תקשורת מנוסה, שיוכל לחבר הן את מערכות הטלפוניה והן את החיבור לרשת האינטרנט. בסבלנות אין קץ יבצע עמכם את כל ההגדרות הדרושות, וידריך את העובדים העומדים להשתמש במערכות אלה על מנת שיוכלו להמשיך ולהגדיר בעצמם בעתיד שלוחות נוספות.

המוצרים מגיעים ישירות אליכם

גם אם בחרתם להתקין בעצמכם את כל מערכות התקשורת ובצע את אבטחת הנתונים בעצמכם, אנו יכולים לשלוח את המוצרים ישירות לפתח המשרד. גם אם אתם מחברים רק מספר מחשבים, מדפסת ופקס, או מחברים אלפי מערכות ארגוניות עם סוויצ'ים וראוטרים – אנו יכולים להיות הספק הבלעדי שלכם ולהציע מחירים אטרקטיביים על כל המוצרים המגיעים אליכם.

ייעוץ נוסף

רכשתם את המוצר אצלנו? אתם לא לבד. תוכלו להתקשר אלינו לייעוץ נוסף בכל בעיה הנוגעת להתקנת המוצר ולהגדרות השונות הניתנות לעדכון בו. אנו מכירים על בוריים את כל המוצרים שאנו מספקים, ואם צריך גם מציעים עדכונים ושדרוגים למוצרים מיושנים ההופכים את העבודה בחברה שלכם לפחות יעילה.

אנו יודעים שכשמערכות התקשורת עובדות בצורה הצורה הטובה ביותר, ומאובטחות כראוי הארגון שלכם עובד באפקטיביות רבה. לכן, התקשרו אלינו לייעוץ מקצועי עוד היום למספר 09-9566908

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן