טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart
ממיר אופטי לרשת

מחפשים ממיר אופטי לרשת? הגעתם למקום הנכון. בלנ-טק תמצאו מגוון רחב של מוצרי תקשורת למערכות המחשוב והרשתות הארגוניות וביניהם גם ממירים אופטיים לרשת. אם אתם בעלי ניסיון בהתקנת ממירים אופטיים  בוודאי תשמחו להזמין ולהתקין את המוצרים בעצמכם. אם אינכם בטוחים מה הצרכים המיוחדים של הרשת שלכם נשמח גם לייעץ טלפונית או לשלוח טכנאי רשתות מומחה מטעמנו להתאמה של הממיר. באיזו טכנולוגיה עובד המוצר?

מה זו תקשורת אופטית?

כאשר אנו משתמשים בטכנולוגיה אופטית הכוונה לתקשורת המשתמשת בתדרים שונים של אור כאשר חלקם נראים לעין ואחרים נמצאים בתדרים שהעין אינה מסוגלת לראות. משדר אופטי הופך את הידע המועבר לאור וכך המידע עובר במהירות ליעד מסויים המסוגל לתרגם את המידע שקלט לסימנים שאנו מכירים. בטבע מערכת הראייה עובדת בצורה זו, ובתחום המחשוב מעשה בה שימוש הן בממירים אופטיים והן בסיבים אופטיים על מנת ליצור רשתות יעילות ומהירות יותר.

הממירים האופטיים בהם עושים שימוש בחברה

בחברה שלכם מן הסתם תשתמשו בממיר האופטי לצרכי התקשורת שלכם. בלנ-טק תמצאו ממיר זה המתחבר לסיב אופטי, ומשמש על מנת לחבר חיבורי את'רנט למדיות שונות. בין יצרני הממיר נמצאות חברות תקשורת וחומרה מהשורה הראשונה, כאשר עם המעבר לשימוש בסיבים אופטיים נראה חברות רבות יותר זקוקות לממיר אופטי איכותי.

למה להזמין ציוד מחשוב דווקא בלנ-טק?

לנ-טק אינה רק חנות חומרה רגילה, אלא אנו מתמחים בהקמה של מערכות מחשוב ותקשורת. מסיבה זו כאשר אנו משווקים מוצרים שונים אנו משתמשים בהם גם בעצמנו בהקמה ותכנון של מערכות לארגונים מחברות קטנות ועד לארגונים גדולים בעלי מספר סניפים. במהלך השנים זיהינו את המוצרים האיכותיים יותר, הנשארים בארגון זמן ארוך יותר ללא תקלות, ואנו מתמקדים בשימוש במוצרים בעלי התקנים והיצרנים המספקים מוצרים באיכות בלתי מתפשרת.

אם אינכם בטוחים איזה מוצר מתאים לצרכי הארגון, אל חשש. נציגי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לייעץ ולסייע לכם לבחור את המוצרים הנכונים, ונוכל גם להציע שירות אישי של טכנאי המגיע עד אליכם ומקים את מערכות התקשורת והמחשוב שלכם בדיוק לפי המפרט המדוייק שתאם עמכם.

להקמת מערכות תקשורת במהירות ובקלות, בשימוש במגוון מוצרים איכותיים פנו עוד היום ללנ-טק בטלפון 09-9566908

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן