טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

מיני גיביק סיסקו

MINI-GBIC

מחפשים גיביק מיני סיסקו? בלנ-טק תמצאו את כל המוצרים הדרושים לבניית הרשת הארגונית ומערכות הטלפוניה כולל המוצרים האיכותיים של חברת סיסקו. מוצר זה של סיסקו מותאם לחיבור מערכות של סיבים אופטיים ומשמש במגוון רחב של ארגונים על מנת לייעל את מערכות התקשורת. נכיר מעט לעומק את המוצר של סיסקו ומוצרי רשת נוספים.

מה המאפיינים

המוצר קטנטן ולכן זכה לשמו, הוא בגודל של 8.5 מ"מ על 13.4 על 55.5 מילימטרים, ומסוגל להתחבר גם למוצרים קטנים יחסית. חברת Cisco המתמחה בייצור מגוון רחב של מוצרי תקשורת מעניקה למוצר את הגמישות המירבית. ניתן לחבר אותו לנתב של סיסקו. למרות שניתן להשיג בשוק מוצרים תואמי סיסקו לרב טכנאים ימליצו להשתמש במוצג המקורי של החברה על מנת להבטיח אורך חיים ופעילות ללא תקלות.

אילו עוד מוצרים תמצאו אצלנו?

בחנות לנ-טק תמצאו עוד חלקי חילוף נוספים לשרתים שלכם, או למצוא מגוון רחב של מוצרים חדשים שיכולים להתחבר אף הם לסיבים אופטיים וליצור מערכת תקשורת חכמה בחברה. אם אינכם בטוחים מה המוצר הנכון המתאים למערכות שלכם, אתם יכולים לפנות אלינו טלפונית או בצ'ט ונציגינו ישמחו לתת לכם את כל המידע הנוגע לחלקי השרת שלכם.

מוסיפים גם שכבות אבטחה נוספות

כאשר אתם מתחילים לתכנן את הרשת בארגון ומעוניינים לשדרג אותה חשוב לזכור כי קיימת שכבה נוספת שיש לקחת בחשבון – שכבת האבטחה שלכם. כל רשת בעלת רגישות מסויימת לפריצות מבחוץ שעשויות לעלות לאחר מכן בזמן יקר לתיקון ובעוגמת נפש במידה והאקר הצליח לפרוץ ולשבש את פעילותכם או לגנוב מידע יקר ערך. לפני שאתם משתמשים ברכיבים חדשים ברשת – שימו לב כי הגדרתם נכון את הפורטים הפתוחים והסגורים וכי חיברתם חומרה מתאימה על מנת לשמור על הרשת מאובטחת.

הזמינו אותנו אליכם להקמת הרשת

גם את תחום הקמת רשתות התקשורת שלכם ניתן להוציא לחברה חיצונית. טכנאי הרשתות המנוסים שלנו הקימו אינספור רשתות ומכירים את הטכנולוגיות המעודכנות ביותר על מנת לבנות רשת מהירה, יעלה ובטוחה שתשרת את הארגון שלכם בצורה הטובה ביותר.

לקבלת יעוץ מותאם אישית למוצרי החברה שלכם התקשרו למח' שירות הלקוחות של לנ-טק בטל: 09-9566908 ונשמח לעזור.

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן