טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

מודם נתב לרשת אלחוטית

מודם נתב לרשת אלחוטית - תמונה מייצגת

הצורך היום לאינטרנט הוא מובן מאליו, הוא הפך לחלק שגור בחיינו, כל פעולה המתבצעת על המחשב, הסמרטפון, הטבאבלט ועוד כוללת חיבור לרשת. להישאר לא מחוברים לרשת משמעה כיום הרבה יותר מאשר חוסר האפשרות לגלוש באינטרנט, אלא משמעה חוסר יכולת לקיים את הפעולות הבסיסיות ביותר בכל עסק או משק בית, ולמעשה משמעה פעמים רבות נטרול, מצב שעשוי לעלות כסף וזמן רב. בשביל להימנע ממצב לא נעים זה – נדון במאמר הקרוב ביתרונות של שימוש בנתב אלחוטי עם מודם.

מה הוא הנתב ומה תפקידו במערכת הרשת האינטרנטית בביתנו

דרך הנתב אנו יכולים לשתף אינטרנט לכל רחבי הבית, ההגדרה הטכנית של נתב היא "התקן חומרה המאפשר לשתף חיבור אינטרנט אחד בין מספר מחשבים". הנתב מקשר ומאפשר את החיבור של המחשבים לחיבור לרשת האינטרנט. בנוסף, באמצעות הנתב ניתן לבנות רשת ביתית בין כל מחשבי הבית ולשתף קבצים ומדפסות ללא בעיה. אחרי שהבנו את משמעות הנתב לרשת האינטרנט, נבין מה המשמעות של נתב אלחוטי כולל מודם.

אפשרויות לחיבור האינטרנט לבית

ישנן שתי אפשרויות לחיבור האינטרנט לבית – דרך רשת אלחוטית או קווית. הדרך המומלצת ביותר היא להתחבר דרך הרשת האלחוטית, המאפשרת שיתוף אינטרנט לכל רחבי הבית בלי יצירת תשתית של כבלים וחוטים המצריכים עלויות נוספות בהתחברות לרשת. בנוסף, ישנו דגש מיוחד בחיבור האלחוטי על קצב העברת נתונים מהיר, כך שהאינטרנט יעבוד בצורה מהירה וחלקה.

עתה, אחרי שהבהרנו את עניין הנתב ואת משמעות הרשת האלחוטית, בוא נבין מהו מודם נתב לרשת אלחוטית. ישנו עיקרון חשוב בכל הנוגע לטכנולוגיה שעל כל הרכיבים להשתלב ולעבוד יחדיו על מנת שהמערכת בשלמותה תתפקד בצורה חלקה וללא בעיות, כך שאם חלק אחד במערכת לא יעבוד – הכל יפגע. כך גם בנוגע למודם, נתב והרשת האלחוטית. דרך המודם הקשור בנתב אנו מתחברים לרשת האינטרנט המהירה. לסיכום, מודם נתב אלחוטי הוא המכשיר המאפשר יצירת קשר בין כל מחשבי הבית וגם חיבור לרשת האינטרנט.

רוצים אינטרנט מהיר? רכשו נתב אלחוטי עם מודם איכותי מלנ-טק מערכות תקשורת ותהנו מגלישה חלקה! פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 09-9566908.

מאמרים בנושא