טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

לחבר את הכל – נתבים לארגונים

לחבר את הכל - נתבים לעסקים - תמונה מייצגת

מכשירים אלחוטיים היו עבורנו מאז ומתמיד מעניינים ומסתוריים. מדובר במסתורין עבור מרבית האנשים, שלא יודעים בדיוק כיצד תקשורת אלחוטית עובדת ואיך המידע מגיע למכשירים שלנו. אין כל ספק שבסופו של דבר, המהפכה תושלם והחוטים פשוט ייעלמו מחיינו ונשתמש רק בתקשורת אלחוטית. ברגע שכל המכשור יהיה אלחוטי, לא נצטרך לחשוב כיצד להחביא את החוטים שלנו בתוך הקיר או מאחורי השידה. מה שמחבר בין כל המכשירים האלחוטיים בבית ונותן להם את שירותי הרשת נקרא נתב אלחוטי, או ראוטר בשמו הלועזי.

הנתבים הם למעשה המכשירים המחוברים לתשתית הרשת שלנו ומפיצים את הרשת האלחוטית בין כל מכשירים הבית, בין אם מדובר במחשבים ניידים, טלוויזיות חכמות, מצלמות אבטחה, ואפילו קודנים ומחסומים אוטומטיים. יש אנשים שמוסיפים לכך גם אינטרקום ומערכת טלפוניה ביתית וזה כולל כמובן את כל העוזרים החכמים. בלי נתב טוב, אנחנו פשוט תקועים ומוגבלים עם החוטים.

הנתבים האלחוטיים של היום הם איכותיים מאוד ויכולים לספק רשת להרבה מאוד מכשירים במקביל, אך גם להם יש גבול. לכן, כל אחד צריך לחפש את הנתב המתאים לו, אם כי הדגש צריך להיות על איכות, מותג טוב ומוכר וחברה מקצועית אשר תדע לספק את השרת, להתקין אותו אם יש צורך וכמובן לבצע תחזוקה שוטפת ולתת אחריות.

לסנן את הצרכים

כאשר מחפשים מידע בנושא נתב אלחוטי השוואת מחירים צריך לדעת לסנן את הצרכים ולהתמקד במה שצריך. בית עם מחשב נייד וקונסולת משחק אחת צריך נתב פשוט, בעוד שבבתים עם מערכות אבטחה מסובכות, מצלמות ועוזרים ממוחשבים צריך נתב רב עוצמה וחזק.

הנתבים הפשוטים ביותר עולים לא יותר מכמה עשרות שקלים, אך נתבים חזקים ואיכותיים יכולים להגיע גם לאלפי שקלים ולנהל מערכות תקשורת שלמות של משרדי ענק. לכן, חשוב לדעת להתייעץ, להקשיב, לשאול את השאלות הנכונות ולמצוא את הנתב הנכון עבורכם.

מחפשים נתב באיכות גבוהה של חברה מוכרת וידועה? חברת לנ-טק, שפועלת בתחום מאז שנת 2001, מציעה לכם מגוון של אפשרויות ושירותים נלווים שמהם תוכלו לבחור. לפרטים, צרו קשר בטלפון 09-9566908

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן