טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart
תמונה מייצגת - להגן על המידע

הפסקות חשמל פתאומיות הן מאוד מתסכלות ומשאירות אותנו, לרוב, יושבים חסרי מעש בחושך מוחלט. גרוע מכך, הפסקות חשמל גם יכולות לגרום לנזקים רבים, הן פיזיים והן כלכליים, כאשר יש ביכולתן להרוס ולקצר מכשירים חשמליים ולהוציא אותם מכלל פעילות. כשנגרם נזק פיזי, מדובר גם בנזק כלכלי כמובן, אך בחברות גדולות, הנדרשות לנהל את עסקיהן על בסיס יום יומי, הנזק הכלכלי הוא גדול יותר.

הבנת המצב הבעייתי הזה, של גרימת נזק ללא כל התערבות אנושית, הפכה את מכשירי אל פסק למחשב לפופולאריים מאד, הן בקרב אנשים פרטיים והן בקרב בתי עסק, חברות ועל אחת כמה וכמה – בקרב ארגונים גדולים. אל פסק הוא מכשיר שמזהה את הפסקת החשמל ומתחיל באופן מידי לספק כוח למחשב. אל פסק מומלץ למחשב יכול לספק גם רבע שעה עד 20 דקות של חשמל ולאפשר למשתמשים במחשב לשמור מסמכים, לכבות תוכנות כראוי ולהתכונן להפסקת החשמל ההולכת וקרבה. מרבית הפסקות החשמל אורכות פחות מ-20 דקות, אזי שמדובר במכשיר שפשוט עוזר להתגבר על המהמורה הזו.

להאריך את חיי המכשיר

רכישה של אל פסק למחשב יכולה להאריך את חייו של המכשיר באופן משמעותי. היא גם קריטית מאוד בתוך עסק, מכיוון שאפשר לטפל בפניות דחופות ולהמשיך להתנהל באופן סביר למשך זמן רב, מה שקריטי מאד עבור בתי עסק העוסקים בשירות לקוחות או במכירה גדולה.

יש מגוון סוגים של אל פסק הנמדדים ביכולת שלהם לספק חשמל לזמן ארוך וכן למנוע את הנזק הפוטנציאלי למחשב. כל עסק חייב להצטייד באל פסק למחשבים שלו על מנת למנוע אסון גדול שיכול להסתיים גם עם אובדן חשוב של מידע וציוד יקר ערך. אל פסק חשוב גם למחשבים הביתיים ולמעשה, מדובר במכשיר שהופך אט אט לסטנדרט בכל מקום בו יש מחשב נייח. הרי על כל המחשבים יש מידע חשוב, וצריך לדעת להגן עליו.

מעוניינים לרכוש מכשירי אל פסק איכותיים ובמחירים נוחים? חברת לנ-טק, שפועלת בתחום מאז שנת 2001, מציעה לכם מבחר של פתרונות בהתאמה מלאה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 09-9566908

מאמרים בנושא