טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart
טלפוניה שירותי תקשורת - תמונה מייצגת

גם בעידן הנוכחי מערכת הטלפוניה היא הלב הפועם בארגון, יצירת קשר עם שותפים עסקיים, לקוחות ותקשורת בתוך החברה מתבססת על מערכת שתוכננה בצורה הנכונה ועובדת ללא תקלות. עם השנים מערכות הטלפוניה השתכללו ונוספו להם שלל מאפיינים המסייעים לייעול תהליכים בעסק, וליצירת מערך טלפוניה אחיד – בכל סניף ברחבי העולם ואף לעובדים העובדים מביתם.

אילו שירותים מיוחדים יש במערכות הטלפוניה של היום?

באמצעות מערכות הטלפוניה כיום ניתן לחבר את המספרים הניידים והנייחים בחברה למרכזיה אחת, להגדיר שלוחות חכמות ווירטואליות, שיחות ועידה ועוד מגוון רחב של אפשרויות שונות. מעבר לכך, מערכות הטלפוניה מתבססות היום על מגוון רחב של תשתיות, בנוסף לתשתית הקווית הקלאסית ניתן להגדיר את מערכות הטלפוניה בעזרת מרכזיות IP המעניקות אפשרויות רבות יותר מבחינת תקשורת, הן בתוך האגון והן מחוצה לו.

כיצד מתקינים את רשתות התקשורת?

למי שמעוניין להשתדרג מבחינת טלפוניה שירותי תקשורת ניתנים לאחר הגדרה מדויקת של צרכי החברה. רק אז מתוכננת פריסת הרשת בחללים השונים בארגון ומתקינים מנוסים בונים את רשת התקשורת ומגדירים עבורכם את השלוחות השונות תוך הוספת המאפיינים הייחודים על בסיס צרכי החברה. אנו מעניקים גם שירות מיוחד למחלקות Call Center.

אבטחת רשת התקשורת: המידע החשוב שלכם נשמר

תחום חשוב שאיננו מקלים בו ראש הוא אבטחת רשתות הטלפוניה והתקשורת בארגון. בעידן הנוכחי, כאשר חברות רבות עומדות בפני אתגרי הקלטות והאזנות סתר, הן מצד מתחרים עסקיים והן לצרכים פרטיים – גם הרשת שלכם צריכה להיות מאובטחת. מומחינו ישמחו לייעץ בתחום זה ולמצוא את הפתרונות האולטימטיביים המשלבים נוחות עם אבטחה.

התאמה אישית: אנו יודעים כל ארגון עומד בפני שינוי עתידי

בלנ-טק אנו יודעים כי חברות משתנות כל העת, מתרחבות ומצטמצמות וכך גם צרכי התקשורת שלהם משתנים בהתאם. אנו מתאימים את רשתות התקשורת לאחר תכנון ואפיון מקצועי, תוך חשיבה על עתיד הארגון והתפתחותה של רשת התקשורת בעתיד. בין השירותים שאנו מציעים תמצאו מגוון רחב של פתרונות כתשתיות תקשורת, מרכזיות טלפוניה, מחשוב ומעבדת תיקונים לצד שירותי אבטחת מידע ואף מכירת ציוד חדש ומחודש.

לקבלת הצעת מחיר למוצרי טלפוניה, התקנה וייעוץ בתחום התקשורת אל תהססו לפנות אלינו בטל: 09-956-6908

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן