טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

טכנאי רשתות תקשורת

טכנאי רשתות תקשורת

מתכננים לשפר את מערכות התקשורת שהיום אתם משתמשים בהן? אולי רוצים להקים רשתות חדשות או לתקן רשת תקולה? אתם זקוקים לשירותי טכנאי רשתות תקשורת  שיבחן את הפתרונות הקיימים אצלכם ויוכל להציע פתרונות מתקדמים לשדרוג הרשת הקיימת. כאשר אתם מזמינים טכנאי מומחה בתחומו הוא יוכל לא רק להמליץ על חומרה נכונה יותר אלא גם לשפר את ההגדרות הקיימות ברשת שיש לכם היום.

לנ-טק – שני עשורים של ניסיון

מומחה המגיע אליכם מטעם לנ-טק הוא אדם שצבר ניסיון רב, של שני עשורים לפחות, בהקמה ותכנון של מערכות תקשורת ותיקון רשתות קיימות. אנו מכירים על בוריין הן את הרשתות הקלאסיות והן את הרשתות המתאפיינות בחדשנות ובמגוון רחב של אפשרויות. ומה לגבי רשת האינטרנט הפנימית והחיצונית? גם שם נוכל לעזור, תוך שימת לב מיוחד גם לאבטחת הרשת. נרחיב על כך מעט.

אבטחת המידע שלכם

לאורך העשורים האחרונים מאות אלפי חברות ברחבי העולם מצאו עצמן עומדות, לעתים חסרות אונים, מול פריצות חוזרות ונשנות לרשת הארגונים. ככל שמערכות האבטחה מתהדקות, האקרים מוצאים את דרכם אל הרשת וטומנים תוכנות זדוניות המאטות את פעילות המחשבים ופוגעות ביעילות הרשת במקרה הטוב, ועד לגניבות שהם מבצעים של מידע חשוב ארגוני חשוב או פרטי לקוחותיכם.

כל שכבות התקשורת

לכן חשוב להזמין מומחה כאשר מתכננים התקנת רשתות תקשורת ולא להסתמך רק על ידע כללי של אחד מעובדי החברה. היום פיירוול ותוכנות אנטי וירוס מהוות רק שכבה אחת בתחום אבטחת המידע, והגדרות רבות משתנות על מנת לנסות ולהמנע ככל האפשר מפגיעה ברשת. בנוסף, קיימת חומרה שנועדה במיוחד ליצור רשת תקשורת בטוחה יותר לשימוש.

הביטו ברחבי האתר ותוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי תקשורת, הן לבית והן לארגון, שישדרגו בתוך מספר שעות את המערכות שלכם גם אם בחרתם להזמין טכנאי רשתות תקשורת וגם אם החלטתם להשתמש בבעל תפקיד זה או אחר בארגון המתמחה ברשתות. אנו משווקים את המוצרים האיכותיים ביותר, המותאמים לתווי התקן בתחום ומציעים שירות ייעוץ גם לאחר שרכשתם בזמן התקנת המוצרים השונים.

להזמנת טכנאי רשתות תקשורת חדשות או שדרוג הקיימות אל תהססו לחייג ללנ-טק למספר 09-9566908

המאמר הקודםלמאמר הבא

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן