טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

הדור הבא של מרכזיות הטלפון לעסקים

הדור הבא של מרכזיות הטלפון לעסקים - תמונה מייצגת

המאה ה-20 מאופיינת כמאה אשר עוררה שינויים בתחומים שונים והפכה את הפרדיגמה הישנה לכזו אשר מתקדמת ומתפתחת ללא הפסקה. המהירות בה דברים השתנו במהלך מאה השנים האחרונות חייבה אותנו להסתגל במהירות לטכנולוגיות השונות וללמוד לאמץ אותן בשימוש היומיומי. השינוי הטכנולוגי הפך למבורך וככל שהטכנולוגיה התפתחה כך רצינו לדעת, ללמוד ולפרוץ אל הלא נודע. חברות, עסקים וארגונים למדו כי התחרות רק הולכת וגוברת ועל מנת שהלקוחות יבחרו בשירות ובמוצר שלהם, הם צריכים לבדל את עצמם בצורה מיוחדת על מנת "לתפוס" את הלקוחות שיבחרו בחברה שלהם ובשירות שהם מספקים.

מרכזיית IP

בתחילת עידן האינטרנט, על מנת לענות לשיחה ולהיכנס לרשת האינטרנט היינו צריכים להחליף בין הקווים, לנתק את הטלפון ולחבר את המודם. אך היום המצב השתנה לבלי הכר והטכנולוגיה המפותחת מציעה פתרונות רבים. טלפוניית IP הפכה לטרנד האחרון בתחום המענה הטלפוני ללקוחות ולאבן יסוד בכל ארגון וחברה. פרוטוקול ה-IP הנו אחד מפרוטוקולי התקשורת הנפוצים ביותר בעולם, וכיום, חברות וארגונים מעדיפים את השימוש במערכת טלפוניה IP העובדת על גבי רשת האינטרנט האלחוטי במקום על קווי הטלפון הרגילים.

יתרונות מרכזיית IP

השימוש בטלפוניית IP משפר משמעותית את איכות השיחות ומספק זמינות גבוהה בכל מקום. מערכת ה-IP פועלת על פריסת תשתיות האינטרנט שנמצאות בכל רחבי העולם, בניגוד לקו התקשורת הנייח, מה שמקל ומוזיל משמעותית את עלויות השיחות, בעיקר אם החברה עובדת עם חברות אחרות מחו"ל. בנוסף, המערכת לא דורשת התקנה מיוחדת, עובדה התורמת לחסכון משמעותי בעלויות הראשוניות וגם משתלמת בעקיפין על ידי האפשרות לתת שירותים במחירים מופחתים ללקוחות. מערכת ה-IP כוללת נתב שיחות מלא, אפשרות של שיחות ועידה רבות משתתפים, שילוב של CRM ו-ERP, שיחות וידיאו ועוד. יתרון נוסף לשימוש במערכת טלפוניית IP היא שילוב של מספר מכשירים כגון טאבלטים וסמארטפונים במערכת. לסיכום, טלפוניה IP הפכה לטכנולוגיית חובה בכל עסק וחברה בגלל העלויות הזולות והיתרונות המשתלמים.

מעוניינים בפרטים נוספים על מרכזיית טלפוניה IP, צרו קשר עכשיו עם לנ-טק מערכות ותקשורת באתר או דרך הטלפון 09-9566908 ונשמח להשיב על כל שאלה.

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן