טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart
המדריך לבחירת ראווטרים - תמונה מייצגת

משדרגים את מערכות התקשורת בארגון או מתכננים מערכת תקשורת לסניף חדש? חלק בלתי נפרד ממערכות מורכבות הוא ארון תקשורת מחשבים. יחידות אלה, המיוצרות לרב ממתכת בעלת עמידות גבוהה כפלדה, מאפשרות לרכז במקום אחד את הפאנלים השונים ואת היחידות המשמשות למערכות התקשורת בחברה.

ארונות תלויים וארונות המוצבים על הקרקע

ארונות תקשורת מחשבים ימוקמו בחדר בעל בקרת אקלים גבוהה, בו הטמפרטורה מנוטרת במשך כל שעות היממה, זאת משום שלעיתים לארון התקשורת יש נטייה להתחמם. הם ממוקמים על הקיר או על הקרקע, בהתאם לנוחות השימוש ולכמות הציוד שהם מכילים. לרב יצויין גם המשקל הסטטי הניתן להעמיס על כל ארון.

שימוש בדפנות השונות לכניסת כבלים

יתרונם המשמעותי של ארונות תקשורת הוא בבנייה חכמה המאפשרת לבנות את הארון בהתאם לצרכים. חלק מהכבלים מותקנים באמצעות דלתות צדדיות ודלתות קדמיות הניתנות להסרה. על מנת לבנות את הארון בצורה מודולרית ניתן להשתמש גם בפנלים שונים המסייעים לתכנון מסודר ומאורגן של תכולת ארון התקשורת.

אילו תקנים קיימים בתחום זה?

משום שמדובר בשילוב של עמידה במשקל גבוהה, ביחידות העשויות להתחמם יתר על המידה וכן בשל הצורך להשתמש באיטום מחד, ובגמישות מירבית לשנות ולהתאים את הכבלים לצרכי הארגון מאידך, מובילה לרגולציה מחמירה בתחום. קיימים היום מגוון רחב של תקנים בהם ארונות התקשורת צריכים לעמוד על מנת להפוך את הפרישה שלכם לתקנית ובטוחה לשימוש. לכן לפני הקמת מערך התקשורת שלכם בדקו כי הציוד כולו לרבות הארונות עומדים בתקנים המותאמים לחללים בהם יותקנו.

היכן רוכשים ארונות לתקשורת?

בחנות המקוונת שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות תקשורת וציוד מתקדם לבניית הרשת. החל משנת 2001 אנו מתמחים בשיווק ואספקה של ציוד איכותי לתחום התקשורת והמחשוב. נשמח לייעץ מניסיוננו ולסייע לכם לבנות את מערך התקשורת המתקדם המותאם לסטנדרטים הגבוהים הנדרשים בשנים האחרונות בתחום. מומחינו משרתם כמעט שני עשורים חברות קטנות כגדולות בתחום המחשוב והתקשורת וישמחו לעזור.

לקבלת הצעת מחיר ולייעוץ בתחום ארונות תקשורת ומוצרים נלווים פנו אלינו עוד היום לטל: 09-9566908 אם אתם מעוניינים במוצר שלא נמצא בקטלוג האתר, אל תהססו להתקשר אלינו – ייתכן והוא נמצא במלאי שלנו ועדיין לא עודכן באתר.

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן