טלפון: 09-9566908
0
You have 0 items in your cart

איפה מאחסנים מידע היום? ענני רשת – פיתרון מעשי

לספק את הצורך בתקשורת אלחוטית - תמונה מייצגת

כיום ישנה תנופת פיתוחים טכנולוגיים בקרב חברות העוסקות בתחומי התקשורת, והטכנולוגיה מביאה עמה חידושים ההופכים את חיינו לקלים יותר. ההתקדמות הטכנולוגית הבלתי פוסקת הופכת את התחום לכה דינמי, עד כי מה שהיה רלוונטי לפני שנה כבר נחשב ישן בתחום זה. על כן ישנה חשיבות גבוהה עבור חברות התקשורת המקצועיות להיות במעקב מתמיד אחר החידושים האחרונים בתחום. ההתפתחות הבלתי פוסקת של הטכנולוגיה מביאה עמה גם בעיות ושאלות חדשות שצריך ללמוד כיצד להתמודד איתן. אחת מן השאלות הרבות האלה היא כיצד ניתן לאחסן ולשמור מיליוני קבצי מידע?

אחת החברות המספקת פתרונות לכל בעיות האחסון היא חברת ג'וניפר נטוורקס, המתמחה בחדשנות ברשתות התקשורת בעיקר בתחום רשתות בעלות ביצועים גבוהים. ג'וניפר נטוורקס מספקת פתרונות תקשורת של שירותי אחסון נתונים, שירותי ענן ותוכנה. מרכזיית ג'וניפר שמה דגש מיוחד על שיפור חווית העבודה ברשת. מוצרי החברה מיועדים לרשתות פרטיות, לספקי שירותי, למגזר הציבורי ולמגזר הפרטי.

מרכזיית ג'וניפר מספקת ציוד של מתגי רשת, נתבים, ציוד רשת אלחוטי, ניהול רשת, אבטחת מידע ותוכנות רשת. מרכזיית ג'וניפר השיקה נתב ליבה חדש המספק ביצועים פורצי דרך. הנתב, הנקרא בשמו המקצועי T4000 Core Router, מתוכנן לספק ניצול אנרגיה אופטימלי, להתמודד עם כמות הדרגתית של מידע (סקלביליות) וגמישות. בנוסף, נתב הליבה T4000 הוא היעיל ביותר שקיים מבחינת אנרגיה וגם המהיר בתעשייה.

מרכזיית ג'וניפר מציעה שני סוגים של שירותי אחסנה על ענן:

  1. תשתית כשירות – תחום שירותי הענן הוותיק והנפוץ ביותר. תשתית כשירות היא מודל המספק השכרת חומרה ללקוח. חומרה יכולה להיות: שרת, טכנולוגית תקשורת, ציוד תקשורת, זיכרון, יחידת עיבוד, איחסון או שרת נתונים.
  2. תוכנה כשירות – תחום נפוץ בתוכנות CRM – העברת השימוש בתוכנה מהתקנה לוקאלית לפורמט של שירותי ענן.

לנ-טק מערכות ותקשורת בע"מ הוקמה בשנת 2001 במטרה לענות על דרישות תקשורת איכותיים ולאספקה מהירה של ציודי תקשורת ומחשוב. לנ-טק מערכות תקשורת עובדת עם המגזר התעשייתי, לקוחות פרטיים, עסקים קטנים ובינוניים, עסקים גדולים וארגונים.

מעוניינים בשירותי תקשורת ומחשוב? פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 09-9566908.

מאמרים בנושא

דילוג לתוכן