להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

שלח
 
        
 
     
 

 פתרונות טלפוניה

 

     
  בעולם של היום, חידושים טכנולוגיים משפיעים באופן ישיר על מוצרים שאנו משתמשים בכל יום והם קשורים באופן ישיר על הדרך שבה אנו חיים ומנהלים עסקים מהר יותר ובמובנים עמוקים יותר.

הרבה יותר מאשר רובנו מצליחים לעקוב אחריהם. עובדה זו נהירה יותר מכל תחום אחר, דווקא בעולם העסקים, שבו יש צורך למצוא פתרונות טלפוניה מתקדמים. אין ספק כי גם עבור עסקים גדולים ובפרט עבור עסקים קטנים, מעקב ושמירה על חדשנות בתחום פתרונות הטלפוניה, היא בעלת השפעה גדולה ומאפשרת לעסק להישאר תחרותי ולהמשיך לגדול.

אחד הפתרונות המאוד מיושנים טכנולוגית, הוא השימוש ב- PBX (Public Branch Exchange), אשר משמשת תחנת מעבר למערכות הטלפון בתוך העסק. המרכזיה, שבעבר היתה אנלוגית ועבדה בסיוע של מרכזן, נראית כמו תנור חימום והיא שולטת על הטלפונים המוקצים למערכת שלה, כיום דיגטלית, כאשר אין הבדל רב בין קו חוץ לשלוחה פנימית. במערכות רגילות של PBX, לא ניתן לשלוט בטלפונים בסניפים אחרים של העסק, מה שמחייב את בעל החברה להתקין מערכת נפרדת בכל סניף.

כפי שהזכרנו, לאתר מערכת תקשורת אמינה לעסק שלך, הוא חיונית להצלחה של הארגון. מסיבה זו, בעלי העסקים לא יכולים להרשות לעצמו לשחק במשחקים עם מערכת הטלפון במשרד. לכן כדי להתקדם

ולקחת חלק בעולם העסקים המודרני, צריך לפחות לבחור במערכת טלפונית IP. הרעיון הוא פשוט מאוד ומתייחס לטכנולוגית האינטרנט, המנוצלת לטובת תקשורת הטלפונים בארגון. טלפוניית IP מתארחת היא מערכת טלפונית כוללת, אשר קיימת מחוץ לעסק שלכם ומתוחזקת על ידי ספק שירות. כך אתם חוסכים מקום בחלל, במידה והעסק שלכם קטן, היות ואין צורך לשכן את מערכת הטלפון המלאה באופן פיזי, כמו גם את ההוצאות השוטפות של רכישה ותחזוקת הרכיבים של מערכת הטלפון. חיסכון במקום וכסף הם יתרונות בהחלט חשובים עבור עסקים קטנים וגם בינוניים.

עסקים דורשים מערכות טלפון אמינות. שמירה על קשר טלפוני עם הלקוחות, היא חלק מרכזי בפעילות יומיומית עסקית ולכן תקשורת אלחוטית המבוססת על אותות משודרים מעל גלי רדיו במקום חוטים, היא פתרון מומץ לכל עסק. שימוש בטלפונים סלולריים בהשוואה לטלפון המסורתי, יעניק צריכת אנרגיה כוללת נמוך יותר למשרד שבו קווי טלפון פעילים 24/7 ותקצץ בעלויות. העובדים במקום העבודה יהפכו לניידים יותר באמצעות הטכנולוגיה האלחוטית בכלל ויישום שימוש במכשירי טלפון אלחוטיים בפרט. כך מרוויח בעל העסק עובדים המשפרים את הפרודוקטיביות שלהם ומסוגלים לנהל בקלות רבה יותר משימות רבות ביום עבודה. תקשורת אלחוטית חוסכמת בעלויות של כבלים יקרים, אינה דורשת התקנה ואלה רק מספר היתרונות, אשר תורמים לפופולריות הגוברת של מערכות טלפון אלחוטיות.
 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
טלפוניה לעסקים
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ