להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

שלח
 
        
 
     
 

 מרכזיות IP

 

     
  עולם התקשורת ובתוכו התקשורת הפרטית יחד עם התקשורת העסקית, נמצאים במרדף מתמיד אחר פתרונות הטכנולוגיה המתקדמים ביותר ולמעשה אחר עוד ועוד פתרונות תקשורת אשר יביאו לייעול במערכות התקשורת הקיימות.

נדמה כי אחד מפתרונות התקשורת המתקדמים שהביא עימו עידן המחשבים והאינטרנט הוא טלפוניית IP אשר מאפשרת את קיומן של מרכזיות IP מתקדמות אשר מחליפות בעוד ועוד ארגונים, עסקים, חברות וגם בתים פרטיים את המרכזיות המיושנות יותר.

לפני כניסתן של מרכזיות IP לשימוש, המרכזיות המוכרות לנו היו אילו הפועלות תוך שיתוף וקישור של מספר קווי טלפון אך מכיוון שכיום לא מעט מן הפעילויות והעבודה של עסקים וחברות מתבססים על האינטרנט ועל רשת מחשבים, זה רק מתבקש כי גם מרכזיות הטלפון יעברו ייעול ויתקדמו אל שיטות התקשורת המהירות יותר.

אם במגזר הפרטי שימוש בטלפוניית IP או במרכזיית IP משמעותו היכולת לבצע שיחות טלפון על גבי רשת האינטרנט, דבר אשר הופך לנפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר זה מגיע למגזר העסקי האפשרויות אשר מספקת מרכזיית IP הופכות למשמעותיות הרבה יותר. בייחוד מכיוון שעולם העסקים הופך בכל שנה ליותר ויותר גלובלי, ישנה חשיבות עצומה ליכולות התקשורת בין יבשות, דבר אשר הפך לפשוט במיוחד מאז החל השימוש במרכזיות IP.

מרכזיות IP מאפשרות את כל האופציות והאפשרויות שהיו קיימות גם במרכזיות ובפתרונות התקשורת הישנים יותר וגם אותן יש להתאים לצרכיו של כל עסק או חברה. גם בבחירת מרכזיית IP צריך לבחור האם יש צורך בנתב שיחות, מענה אוטומטי, שירותי פקס וכדומה אך מרכזיית ה- IP מאפשרת מעבר לאפשרויות של המרכזיות הרגילות עוד מאפיינים ואפשרויות של טכנולוגיות מתקדמות ומעבר לכך נדמה כי היתרון הגדול שלה הוא שהיא גמישה יותר וכך ניתן להתאים אותה לכל התפתחות טכנולוגית חדשה אשר תגיע בעתיד.

מהסיבה הזו גם לאילו המנהלים עסקים קטנים במיוחד אשר מאמינים כי בגלל גודלו של העסק אין צורך ברכישה של מרכזיית IP וכי ניתן להסתפק במרכזייה רגילה, מומלץ בכל זאת להתקדם ולהשתכלל ולהמיר את המרכזייה המיושנת במרכזיית IP אשר תוכל להתאים את עצמה לכל שירות חדש או התפתחות חדשה בעתיד ומעבר לכך, עקב היותה מבוססת על רשת מחשבים מאפשרת מעקב אמין ומסודר אחר פעילות המרכזייה מכל מקום בעולם.

מי שיבחר שלא להשתמש בטכנולוגיה החדשה ולרכוש במקומה מרכזייה רגילה עלול למצוא עצמו בהמשך הדרך ללא היכולת להתחבר אל דרכי התקשורת המקובלות בעולם העסקים הרחב, משום שאילו כבר כיום מבוססות ברובן על טכנולוגיית IP והדבר כנראה רק ילך ויגבר בעתיד. לכן גם לאילו שאינם משתמשים בתקשורת אינטרנט כחלק מפעילות העסק או החברה מומלץ לאמץ את השימוש במרכזיית IP שתיצור את השילוב הנכון בין שימוש בטלפון קווי או שיחות באינטרנט, מענה קולי או מענה אנושי ובכלל תדע לספק את פתרונות התקשורת החדישים ביותר וגם להתאים את עצמה לאילו שיבואו בעתיד.
 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
פתרונות טלפוניה
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ