להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

שלח
 
        
 
     
 

 מסדי תקשורת

 

     
  הקמה ומיפוי נכון של מסדי תקשורת חשובה מאוד בכל ארגון, גדול או קטן, על מנת לאפשר ניהול שוטף נכון ויעיל לרשתות המחשבים. מסדי תקשורת הם למעשה מיפוי תשתיות תקשורת שכולל הארגון – ספירה, רישום וסימון של כל השרתים החוטיים והאלחוטיים המשמשים כל אתר פעילות של הארגון על-ידי כך לאפשר ניהול מדויק של כל הרכיבים ובמקרה של תקלה יתאפשר זיהוי מהיר של מוקד התקלה והתיקון יהיה יעיל, מהיר וממוקד בהתאם בין אם יתבצע מקרוב או מרחוק.


מסדי התקשורת מאפשרים גישה לכל השרתים והמכשירים הפועלים דרכם בשליטה מרחוק דרך חוות שרתים ומאפשרים תמיכה במודם אם הרשת נפלה או שליטה באספקת החשמל לממשקים מבלי לקום מהמחשב. זו הסיבה העיקרית שבגללה חברות גדולות וארגונים בעלי שלוחות משתמשים במסדי תקשורת לניהול רשתות ותשתיות המחשבים שלהם. הרי ידוע שעיקר העבודה בכל ארגון ובפרט בחברות הגדולות מתבסס היום על תקשורת מחשבים, חשיבותן של תשתיות תקשורת תקינות משמעותו עבודה שוטפת תקינה שאינה יכולה להתבצע באותה יעילות אם תקשורת המחשבים משובשת או אינה מתוחזקת כראוי.

קיומה של תקשורת מחשבים מאפשרת שיתוף קבצים בין עובדים, סביבת עבודה נוחה יותר, יישומי מסרים מיידים ותקשורת פנים ארגונית רציפה, גיבוי מלא של כלל המידע הנשמר במערכות הממוחשבות ובממשקים שעל גבי תשתיות התקשורת והמחשבים תוך שמירה על אבטחת המידע ובמקביל לניהול מערכות נלוות (מדפסות, סורקים, פקסים).
 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
רשתות מחשוב
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ