להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 

שלח
 
        
 
     
 

 חוות שרתים

 

     
  Data Center בשמו העברי "חוות שרתים" הוא למעשה איחוד של כמות שרתי רשת לטובת ביצוע משימות כמו אחזקת רשת אינטרנט, שירות אירוח אתרים או כל משימה אחרת ששרת אחד אינה מספיק חזק להפעיל אותה.

ניתוב התקשורת מתבצע באמצעות הנתבים המחוברים לשרתים. דטה סנטר משמש גם מערכות ומרכזיות תקשורת מתקדמות המבוססות על פעילות תקשורת מחשבים ואינטרנט.

בגלל חשיבותה של הפעילות התקינה בחוות השרתים דואגים למערכת כפולה היוצרת תמיכה וגיבוי מערכות לכל מקרה של תקלות, כמו כן, חוות השרתים נמצאת בסביבה מבוקרת וממוזגת מצוידת במערכות כיבוי אש והתקני אבטחה מיוחדים.

השימוש והעבודה עם דטה סנטר הפך נפוץ ומקובל יותר בקרב חברות וארגונים גדולים עקב הפעילות העסקית המוגברת באינטרנט שהעמידה את העסק בפני השאלות – האם להמשיך להשקיע באחזקה שוטפת של מערך המחשבים הגדול או להעביר את השירות לטיפולה של חוות שרתים? ואם כן, איך בוחרים חוות שרתים נכונה עבור העסק?

חשוב לדעת שחוות שרתים צריכה להכיל אספקה סדירה של מיזוג אוויר וחשמל, גנראטורים ויחידות אל-פסק לצורכי גיבוי השרתים והגנה על המידע שהם מכילים, אפשרות ליצירת קשר דיגיטאלי מרחוק ודרך אתר האינטרנט של החברה וחשוב שחוות השרתים תהיה מאוישת 24 שעות ביממה על-ידי צוות מקצועי שכן בסופו של עניין, בחירה לא מוצלחת של חוות שרתים יכולה להוות מכשול יותר מאשר תמיכה.

לעומת זאת, Data center מוצלח הוא סביבה בטוחה ותומכת לארגונים הבנויים על תקשורת מחשבים.

  • חוות שרתים תעניק לארגון כזה אמינות ויציבות בניהול הרשת והאתר מסביב לשעון ואחריות על תוכנות ההפעלה והתקשורת.
  • אירוח השרת בחוות שרתים תבטיח לאתר שלך נגישות ברחבי העולם ועדכון שוטף של מידע באתר ואחסונו בשרתים.
  • התחזוקה השוטפת בדטה סנטר במקום במערך המחשבים תאפשר לחברה להשקיע משאבים בפיתוח יישומים (אפליקציות) לייעול העבודה ותחסוך הון בהשקעת תשתיות ומשאבי הקמה, בקרה וניהול הרשת במיוחד בעסקים בצמיחה.
  • חוות שרתים מקצועיות מקפידות על אבטחת מידע המגנה על הרשת מפני תקלות וחדירות לא רצויות למערכת, מעבר לכך הסביבה בה נמצא הדטה סנטר היא סביבה מוגנת ומבוקרת המספקת גם תשתיות הגנה פיזית מפני נזקים אפשריים.

למעשה, שירותיו של דטה סנטר מסיר דאגה בכל הנוגע לתחזוקת האתר, הרשת, התשתיות ומערכות ההפעלה והתקשורת. השירות מעניק תמיכה מלאה, מאובטחת ובאחריות מסביב לשעון וזמינותו של הצוות המקצועי מבטיח לארגון מינימום נזקים ותקלות והופך כל ארגון לאמין ובטוח לשימוש בפני לקוחותיו בכל עת.
 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
חדרי מחשבים
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ